%titl5%

三星galaxy note 4也被掰弯了Her iki telefon da son derece üst seviye özelliklere sahipler ancak Galaxy S9'un daha süratli olduğunu söyleyebiliriz. AKG tarafından geliştirilen stereo hoparlörüyle yüksek ses niteliği sunmak üzere planlanan Galaxy S9 ve S9 plus 360 derece ses tesiri veren Dolby Atmos'u da destekliyor. Parmak izi tarayıcıları arka oturuma konumlandırılan Galaxy S9 Plus ve LG G7 ThinQ, IP68 standartını da destekliyor. Mobile Fun, 28 Şubat satış tarihiyle Şubat ayı ortasında Samsung Galaxy S9 Kılıf tanıtımı için bir zaman çizelgesi yayınladı. Uzun zamandır büyük merak uyandıran S9 ve S9 Plus’un bir evvelki versiyonu S8 ailesinin üzerine yeni özellikler ilave edildi. Bir evvelki modelde sunulan SD kart dayanağı ise 256 GB olarak tanımlanmıştı. Bu saydıklarımın yanında Galaxy S9 Plus ile suya dayanıklı bir gövdeye IP68, haptik geribildirim ana ekran düğmesine, microSD kart yuvasına, QI ve PMA kablosuz şarj operasyonuna ve bir kulaklık jakına da sahip oluyorsunuz. Her iki telefonda da Samsung yapımı yonga setleri kullanılırken, Samsung'un yalnızca Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus'da kullandığı Exynos 9810 harekâtçısının bir tık daha iyi olduğunu söyleyebiliriz. Samsung, Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus için kolları sıvadı. Samsung Galaxy S9 Active, firmanın Galaxy S9 amiral gemisinin dayanıklı versiyonu olacağından, S9 Active'e nelerin dahil edilebileceğini evvelden varsayım edebilmek için Galaxy S9 dedikodularına güvenebiliriz.

 

2018 senesinin amiral gemisi olan Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus modelleri ise kamerası ile isminden sıkça laf ettirecek. Samsung’un kamerasına oldukça güvendiği yeni amiral gemisi Galaxy S9’un sürüklediği videoların ebatları da nitelikle orantılı olarak yükselecek. Samsung’un faz tespit otofokus teknolojisi, cılız aydınlatma şartlarında dahi süratle kayan nesnelere olan mesafeyi ölçme elastikliği ile Galaxy S9’u muntazam bir biçimde yükseltebilirler. Samsung Galaxy S9 In addition ekran metamorfozu periyodik bir biçimde steril edilen, tamamen sabit elektrikten temizletilmiş, sigortalı ve aynı zamanda 7/24 güvenlik kameraları ile teftiş altında yakalanan teknik servis odamızda hakikatleştirilmektedir. Lakin belirtildiği gibi ekran teknolojisi ve ekran çözünürlüğü, her iki modelde de aynı yakalanmış. İkinci videoda ise düşük altında kameranın ne kadar zaferli olduğu, kamera focuslamasının ne kadar iyi olduğu ve ufalanmış ekran modlarının üzerinde duruluyor. Çalışma frekansı 2.nine GHz süratinde kadar erişebilen operasyoncu içerisinde, dört adet yüksek performanslı ve dört adet yararlılık odaklı operasyoncu çekirdeği bulunuyor. Peki bu maliyetlerle satılacak olan telefonları bileşen fiyatları ve toplam maliyetleri ne kadar?

 

158.1 x seventy three.8 x 8.five mm ebatlarında ve 189 gram ağırlığında olan telefon, 3500 mAh‘lık bir pilden beslenirken, USB Type-C three.one portunu kullanıyor. Samsung Galaxy S9 Furthermore'ın performansına yönelecek olursak, özellikle oldukça geniş bir RAM kapasitesinin sunulmasıyla birlikte, çoklu misyonlar için a veryşırısıyla akıcı performans göreceğinizi söyleyelim. Samsung Galaxy S9; gece siyahı, titanyum grisi, mercan mavisi ve lila olmak üzere dört değişik renk alternatifiyle alkışlara sunuluyor. Onu Samsung Galaxy Note 8, five saat 24 dakikayla izliyor. Samsung Galaxy S9'un maliyeti ve özelliklerini hakkında tüm ayrıntıları haberimizde bulabileceksiniz. Bu teknolojinin kullanılmaması vaziyetinde ise parmak izi okuyucu aygıtın arka tarafında konumlandırılacaktır.Haziran ayında reelleştirilmesi beklenilen tanıtım evvelinde Note 9 hakkında daha bir hayli sızıntıyla karşılaşacağımız kesin. Değişik kategorilerimizde bir hayli seçenek mahsul sizi beklemektedir. Kamera yuvasının son derece geçimli planlanması ve sahip olduğu ince çerçeve sayesinde muhtemel lens yıpranmalarına karşı gözetici kalitededir. Google Tercüme'de olduğu gibi kamerayı bir metin üzerine yakaladığınızda bu metin idrak ediliyor ve tercüme asıllaşıyor. Cellular phone X veya Google Pixel 2 seviyesinde değil, ama hoş.

 

Ama biz yinede karşılaştırmak istedik. Kredi/tahvilli satış yapan yerden 24 aylık almaya kalksanız 7000 tl ödeyeceksiniz ama israf/çöp… Ya bekleyin one ay sonra 3500 tl bandında alın yada Helloç almayın. Mobil ödemeler, Google, Apple ve Samsung’un daha sonra yaratma arayışıyla yeni satın alma dalgası olabilir. Hangi koruma kılıfı satın almalı? Efor tüketimi bakımında da hayli pinti olan bu operasyoncu, şuan için piyasada satın alabileceğiniz en eforlu operasyonculardan biri. ANEKDOT: Telefonların maliyeti Norveç için sızdırıldı. Bunun yanı gizeme harcayıcı kredileri de Galaxy S9 ailesi için sunulacak. GALAXY S9 VE S9 Additionally MALİNonethelessİ KAÇ TL OLACAK? Tasarımı, ekranı ve ekipmanı ile meraklılarına yeni sürprizler sunacağı düşünülen aygıtların Furthermore modelinin depolama alanı ile isminden laf ettireceği konuşuluyor. Galaxy S9 In addition ön tahlil videosu! Bugünden itibaren Samsung’un çevrimiçi mağazası üzerinden ön siparişle satışa sunulacak telefonlardan Galaxy S9’un sixty four GB’lık versiyonu 4.599 TL’den satışa sunulacak. 5.199 TL maliyet yaftasıyla sunulurken, 256 GB’lık product ise ülkemizde five.699 TL maliyetle satışa çıktı.

 

Duyurulmasının ardından ön siparişle tanıtılacak olan modelin maliyet bilgisi de evvelden sızdırılmış oldu. Genel ebat, maliyet ve kamera dışında, iki Galaxy S9 arasındaki en büyük fark bataryalarının büyüklüğü. Galaxy S9 Furthermore ve S8 arasında performans anlamında büyük bir fark olduğunu söyleyemem. Samsung Galaxy S9 As well as'ın yeri değiştirilen parmak izi sensörü, selef modele göre daha kullanışlı bir hale gelmiş. Galaxy S9 kamera özellikleri ile dikkat sürüklüyor! En dikkat sürükleyen ayrıntı ise, olağan modelde yer alan tek arka kameraya mukayeseyle, Plus modelinde yer alan çift arka kamera oluyor. Bu büyümeyle birlikte S9 Additionally artworkık S8 Moreover'a mukayeseyle karanlık sahnelerde yüzde 28 daha fazla ışık emebiliyor ve bu senaryoda yüzde 30 daha az hengameli resimler sürükleyebiliyor. Ön sipariş veren kullancılar ayrıca 1.three hundred TL bedelindeki Samsung Equipment Sport uslu saatte fiyatsız sahip olabilecek. Göz bebeklerinin aydınlık ve karanlığa göre gelişip küçülmesi gibi, uslu telefonun kamerası, ışığa göre diyafram aralığını artırıp eksiltiyor. Bu four hundred TL’lik armağan çekini Samsung’un yapacağınız öteki alışverişte kullanabilirsiniz. five.199 TL, 5.399 TL ve 5.699 TL olacak. Spigen kılıfile da Neo Hybrid City olacak.

tıkla

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “%titl5%”

Leave a Reply

Gravatar